Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı

Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı organizasyonunda Esenboğa Külliyemizde kar etkinlikleri gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ile Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katıldığı programda kızak çekme ve kartopu savaşı gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Esenboğa Külliyemizde gerçekleştirilen kar şölenin her yıl düzenli olarak devam edeceğini, Kar’ın  özelliklerini yansıtmak adına öğrencilere çeşitli aktivitelerin yapılacağını söyledi.  Sayın Rektörümüz, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerinin birbirleriyle  daha da kaynaştıracak çeşitli etkinliklerin ilerleyen zamanlarda yapılacağını belirtti.

Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 1Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 2Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 3Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 4Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 5Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 6Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 7Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 8Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 9Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 10Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 11Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 12Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 13Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 14Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 15Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 16Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 17Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 18Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 19Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 20Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 21Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 22Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 23Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 24Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 25Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 26Esenboğa Külliyemizde Kar Bayramı 27