#ÜniversitemAYBÜ Hashtag Yarışmasının Birincilerine Ödülleri Verildi

#ÜniversitemAYBÜ Hashtag Yarışmasının Birincilerine Ödülleri Verildi

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Basın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen #ÜniversitemAYBÜ hashtang yarışmasının birincilerine ödülleri takdim edildi.

Etlik Milli İrade Binamızda gerçekleştirilen ödül törenine Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sadullah Çiftci, birinci yarışmacılar ve aileleri katıldı.

Facebook, Twitter ve Instagram’da beğeni alan ve jüri değerlendirmesinden geçerek birinci olan fotoğraf sahiplerine Samsung marka tablet verildi.

hashtagyarismaodultoreniaybu 1hashtagyarismaodultoreniaybu 2hashtagyarismaodultoreniaybu 3hashtagyarismaodultoreniaybu 4hashtagyarismaodultoreniaybu 5hashtagyarismaodultoreniaybu 6hashtagyarismaodultoreniaybu 7hashtagyarismaodultoreniaybu 8hashtagyarismaodultoreniaybu 9hashtagyarismaodultoreniaybu 10hashtagyarismaodultoreniaybu 11hashtagyarismaodultoreniaybu 12hashtagyarismaodultoreniaybu 13hashtagyarismaodultoreniaybu 14