Meslek Yüksekokulu

Ankara’da Çubuk Yerleşkemizde son teknolojiye sahip yerleşkemizde profesyonel öğrenciler yetiştiriyoruz. Zengin kütüphaneye sahip, uygulama sınıflarında kaliteli eğitimi veriyoruz.

cubuk-yerleskesi

Fakültemiz, lisans ve/veya lisansüstü derecelerini Avrupa ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden almış tecrübeli, genç ve dinamik bir öğretim kadrosuna sahiptir. fakültemiz, başta Ankara olmak üzere; Türkiye’nin birçok yerinde istihdam edilecek profesyonelleri yetiştirmektedir.

Yüksekokulumuz bünyesinde Bilgisayar Programcılığı, Grafik Tasarım ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım programları vardır.

MYOYBU

Meslek Yüksekokulu Mezunlarının İş İmkanları;

Meslek Yüksekokulumuz verdiği teorik ve pratik eğitimler sayesinde öğrencilerimize hem akademik kariyer imkanı sağlama hem de özel sektör ve kamu sektöründe başarılı bir kariyer yapma fırsatı sunulmaktadır.

Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Basın Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüklerinde, organizasyon birimlerinde, Bilgi İşlem Daire Başkanlıklarında, reklam ve grafik ofislerinde alanlarında, özel sektörde yurt içi ve yurt dışında görevleri etkin bir şekilde yerine getirebilecek bir bilgi alt yapısı ile donatılarak, geleceğe hazır olacaklardır.

yabdil3

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Meslek Yüksekokulumuzu seçmeniz için birçok neden var;

Günümüz dünyasının gelişen ve değişen değerleri ile birlikte, küreselleşen sistemde söz sahibi olmak isteyen profesyonelleri yetiştiren, sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik hayata toplumsal sorumluluk bilinciyle eleştirel ve bütüncül bakabilmeyi benimseyen, toplumsal sorunları teorik ve uygulamalı alanlarda gelişmiş yöntem ve tekniklerle ele alan, halkla ve iş dünyasıyla hareket eden, ulusal ve uluslararası düzeyde cesur, girişimci ve sorun çözen Halkla İlişkiler Uzmanlarını yetiştiren Meslek Yüksekokulumuz ayrıca görsel ve sanatsal becerileri elde etmiş teknolojiyle uyumlu Grafikerleri yetiştirmektedir. Meslek Yüksekokulumuz gelişen dijital akım çerçevesinde bilgisayar programcılığını etkin kullanan profesyoneller yetiştirdiği için Meslek Yüksekokulumuzu tercih edebilirsiniz.