Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu

Ankara Şereflikoçhisar yerleşkemizde profesyonel öğrenciler yetiştiriyoruz. Zengin kütüphaneye sahip, uygulama sınıflarında kaliteli eğitim veriyoruz.

6

Meslek Yüksekokulumuz, lisans ve/veya lisansüstü derecelerini Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden almış tecrübeli, genç ve dinamik bir öğretim kadrosuna sahiptir. Meslek Yüksekokulumuz, girişimci ruhlu, sosyal becerileri gelişmiş, etik farkındalığı yüksek öğrenciler yetiştirmektedir.

Meslek Yüksekokulumuz mezunları özel sektör ve kamu sektöründe kariyer yapma imkanına sahiptir. Kamu kuruluşlarında, özel sektörde iş geliştirme, pazarlama, insan kaynakları ve yöneticilik gibi alanlarda memur veya yönetici olanaklarına ve girişimci olma imkanına sunmaktadır.

7

Sektöre Ara Eleman Yetiştiren Bir Meslek Yüksekokulu 

Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde Yerel Yönetimler Programı ve İşletme Yönetimi Programı bulunmaktadır.

13

Meslek Yüksekokulumuz, lisans ve lisansüstü derecelerini Türkiye’nin tecrübeli üniversitelerinden almış tecrübeli,  genç ve dinamik 3 öğretim üyesi ve 4 öğretim görevlisinden oluşan öğretim elemanı kadrosuna sahiptir.

16

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulunu seçmeniz için birçok neden var;

Meslek Yüksekokulumuz, farklı şehirlerden gelen insanlarla eğitim ortamı sağlamakta, öğrenci odaklı, şeffaf ve katılımcı eğitimi önemsemektedir.

Öğrencilerimizi, bilgiyi keşfetmeye ve yenilikçiliğe özendiriyor, onlara girişimci ruh, sosyal beceri ve etik farkındalık katıyoruz.